KANADSKÉ ZATEPLENÍ
SE MĚNÍ NA VIBEIZOL

Jsme s vámi již od roku 2018 a kanadským zateplením ICYNENE se pyšní stovky domů a objektů. Díky poptávce a vaší zpětné vazbě jsme se rozhodli naše dlouholeté know-how zužitkovat a efektivně rozšířit i na další služby. Nově vznikající firma Vibemont s.r.o. se bude zabývat instalací a servisem tepelných čerpadel od společnosti Viessmann pro vaše domovy i podnikatelské objekty. Abychom rodinnou skupinu firem zaštítili stejným názvem, rozhodli jsme se Kanadské zateplení s.r.o. přejmenovat na Vibeizol s.r.o.

Rodinná firma Kanadské zateplení s.r.o. vznikla v roce 2018, kdy jsme se poprvé rozhodli vzít naše dlouholeté zkušenosti a rozum do hrsti, začít podnikat, potkávat skvělé zákazníky a milé klienty, dělat práci jak nejlépe umíme a radovat se z dokončených projektů spolu s vámi. Díky spojení prémiových značek ICYNENE a VIESSMANN vám dokážeme nabídnout jak tepelnou ochranu budovy, tak i efektivní a úsporný systém vytápění.

Vaše radost a naše odhodlání nás po několika letech přivádí k nové výzvě, a to je řešení tepelných čerpadel. Nově vznikající firma Vibemont s.r.o. vám nabídne kvalitu, na kterou jste od nás zvyklí, v nové oblasti. Neváhejte nám zavolat a oslovit nás pro více informací. Pro naše stávající a budoucí zákazníky se nic nemění, nadále vám nabízíme ty nejlepší produkty na trhu.

Děkujeme za důvěru,
Vít Beroun a Renáta Berounová

Vibeizol s.r.o.

Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram