Tepelná izolace od společnosti Huntsman Building Solutions

Jednou z největších výhod celosvětově nejprodávanější izolace H2Foam Lite je její difúzní otevřenost, zajištěná buněčnou strukturou materiálu. Díky tomu stavba svobodně dýchá a zbavuje se tak vzdušných škodlivin.
Vibeizol tepelná izolace

Pojmy jako stěna která dýchá, difuzně otevřená skladba stěny, střechy, atd. jsou moderní a populární. Volnost a otevřenost jsou pojmy, které jsou pro většinu z nás určitě sympatické. Mnoho laiků si však tyto pojmy v souvislosti se stavebními konstrukcemi vysvětluje ne zcela správně. 

Difuzně otevřené konstrukce můžeme definovat jako konstrukce, které jsou koncipovány tak, že směrem do interiéru obsahují vrstvu s maximální vzduchotěsností a zároveň s optimalizovanou hodnotou ekvivalentního difuzního odporu, dimenzovanou s ohledem na měnící se spád částečného tlaku vodní páry mezi interiérem a exteriérem v průběhu roku, v lokalitě, kde je stavba umístěna. Směrem do vnějšího prostředí je vhodné, aby konstrukce byla v co nejvyšší míře difuzně otevřená a zároveň chráněná před transportem kapalné vody z vnějšího prostředí. Z tohoto pohledu jsou optimální skladby s větranou vzduchovou mezerou, kde jsou (zpravidla difuzně uzavřenější) prvky tvořící pohledovou část fasády vysazeny mimo rovinu, která ohraničuje přechod mezi vnitřní zateplenou částí konstrukce a prostředím v provětrávané vzduchové dutině (to je podobné jako ve vnějším prostředí, se kterým je větraná vzduchová dutina spojena).

Téměř nulová nasákavost izolace ICYNENE H2Foam Lite eliminuje vznik plísní, bakterií a zamezuje šíření alergenů. Stává se tak ideálním řešením pro rodinné domy, kde je silným spoluhráčem při ochraně imunity vašich dětí. Díky instalaci pěny, která se provádí nástřikem, vzniká kompaktní vrstva i v těžko dostupných místech a zamezuje tak vzniku tepelných mostů. Skrze dokonalé odizolování střešní konstrukce zabraňuje přehřívání.

Vibeizol tepelná izolace
Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram