Výhody tepelné 
izolace ICYNENE

Se zateplením ICYNENE od společnosti Huntsman Building Solutions přichází i spousta výhod. Sepsali jsme vám je pěkně jednu po druhé. Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte se zeptat. Jsme tu pro vás!
úspora až 70%

Úspora až 70 %

Pokud je dům správně izolovaný a těsný, tak si během zimních měsíců uchovává teplo a v létě naopak chládek. S pomocí izolační pěny ICYNENE H2Foam Lite jsou úspory nákladů až o 70 %. Tato tepelná izolace tedy šetří nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Životnost

Kanadské zateplení ICYNENE H2Foam Lite nikdy nedegraduje, nesmršťuje se, nepraská a neslehne. Zajišťuje tak stálost izolačního materiálu a tepelných vlastností po celou dobu funkčnosti budovy. Jedná se o špičkovou izolaci se stálými vlastnostmi, a konečné řešení zateplení bez následných dodatečných nákladů.

Zdravotní nezávadnost

Chytré zateplení ICYNENE H2Foam Lite se pyšní buněčnou strukturou a difúzní otevřeností. Díky těmto vlastnostem neabsorbuje vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní nejen na jejich povrchu, ale i uvnitř konstrukce. Navíc zamezuje šíření alergenů a bakterií. S naší izolační pěnou bude váš dům dýchat. Veškeré naše produkty mají mezinárodní certifikáty.

Rychlost realizace

Na realizaci nebudete muset čekat týdny, ale váš dům dokonale zateplíme za jeden den. Díky tomu, že jsou naše výrobky vyvíjeny v Kanadě, jsou přizpůsobeny extrémním teplotám. Zateplení je tedy možné realizovat během celého roku – až do teploty -38 °C.

Moderní materiál

Tepelná izolace ICYNENE H2Foam Lite se naprosto liší od těch ostatních, protože blokuje přístup vzduchu, omezuje tepelné mosty a nezadržuje vlhkost. Navíc se aplikujeme stříkáním, které je oproti foukání mnohem účinnější.

Profesionální přístup

Izolace ICYNENE není na trhu žádným nováčkem. V Kanadě působí přes 30 let a právě ze zkušeností našich kanadských kolegů vycházíme. Neřešíme pouze izolace, ale díváme se na stavbu jako celek. Na základě analýzy celé budovy navrhuje to nejvhodnější řešení na míru. Naše realizované objekty navíc pravidelně kontrolujeme.

 

Nenasákavost

Lehká, pružná a paropropustná izolace ICYNENE H2Foam Lite se pyšní extrémně nízkou nasákavosti materiálu. Díky své otevřené buněčné struktuře umožňuje obousměrné schnutí konstrukce, pokud by někdy navlhla. Nedochází tak ke vzniku kondenzace v izolaci, a tím zhoršení tepelných vlastností izolace.

Neprůvzdušnost

ICYNENE H2Foam Lite tvoří vzduchotěsnou vrstvu i při tlakovém rozdílu 50-60 Pa. Splňuje tímto požadavek na vzduchotěsnost obálky budovy (blower door test) i bez použití „parotěsných“ fólií (igelitu) při difuzně otevřené konstrukci.

Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram