Průběh 
tepelné izolace

Kontaktujte nás ICYNENE

1. Kontaktujte nás

Pojďme si zavolat nebo napsat. Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Společně se domluvíme na osobním setkání přímo v místě stavby a připravíme návrh nejefektivnějšího řešení.
Kontakt

2. Nechte si zdarma udělat odborný posudek

Naši specialisté na základě dlouholetých zkušeností a s dostupností nejmodernější technologie individuálně posoudí stavbu každého klienta.
Nacenění zdarma
Navrhneme ideální řešení

3. Navrhneme vám ideální řešení

Na základě získaných hodnot navrhneme nejlepší východisko pro vaši stavbu. Návrh celého řešení je samozřejmě zdarma.

4. Vše zrealizujeme

Po vzájemném potvrzení závazné objednávky se společně dohodneme na vhodném termínu realizace. Následně k vám dorazí naši zkušení aplikátoři s nákladním autem. V autě mají vše, co potřebují a to včetně stroje se stříkací hadicí. Hadice je dlouhá několik desítek metrů, proto stačí pouze místo k zaparkování a s hadicí si dojdou, kam budou potřebovat. Naši odborníci už se o vše postarají, a to i včetně veškerého úklidu a zodpovězení případných otázek. V době záruky můžete využít i přeměření termokamerou, která zkontroluje, že izolace správně funguje.
Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram