Je izolace ICYNENE kvalitní

Mluvíme-li o stříkaných izolacích, mnohdy ještě přetrvává domněnka, zda se jedná o důvěryhodný produkt? Konkrétně ICYNENE, je to důvěryhodný produkt? Má všechny atesty? Je rozdíl v různých druzích stříkaných pěn?
Bohužel internetem kolují různé fámy s cílem stříkanou pěnu poškodit. Nejvíce se týkají hořlavosti. Izolace ICYNENE H2Foam Lite sice spadá do třídy hořlavosti E, ale naši obchodní poradci řeší stavbu vždy jako celek, tedy včetně skladeb. Navíc, izolace ICYNENE H2Foam Lite je uvedena v požárním katalogu RIGIPS. Další blud, který koluje internetem hovoří o škodlivosti pěn, lidé se ptají proč mají naši aplikátoři masky a ochranné overaly? Maskou se chrání proti vdechnutí materiálu a zasažení očí, overal chrání jejich pokožku či oblečením před potřísněním pěnou.
Jak rozlišit poctivého prodejce a kvalitní pěnu od těch nepoctivých a nekvalitních? Pojďme si společně srovnat různá fakta a fikce uvést na pravou míru.

Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram