Jak dlouho trvá aplikace izolace ICYNENE?

Lidé žijí stále hektičtějším životem, kdy času není nazbyt. Od příprav dětí ráno do školy, přes práci, po domácí práce. Seznam úkolů se někdy může zdát nekonečný. Existuje-li jednodušší a efektivnější způsob, stojí za zvážení. Dobrou zprávou je, že v oblasti izolací máme pro vás řešení.

O co se jedná? Jak to funguje? Jak vám to pomůže?

Izolace ICYNENE je ideální řešení.  Jedná se o stříkanou tepelnou izolaci, která při aplikaci až 100 násobně expanduje, vyplní každý prostor konstrukce. Tím vytvoří kompaktní neprůvzdušnou vrstvu izolace, která má extrémně nízkou nasákavost a je neprůvzdušná.

Izolace ICYNENE H2Foam Lite funguje jako softshellová bunda – chrání před větrem i vodní parou. Zajišťuje, že se tělo (dřevěné trámy) nepotí. Váš dům tak dýchá.

Izolací ICYNENE zateplíme průměrně velký dům během jednoho dne. Šetříme tím váš čas. Navíc díky našim partnerům vám můžeme zajistit sádrokartonové práce, či tesařské, klempířské, pokrývačské nebo i zednické a zajistit dodávku kompletního díla.

Jak probíhá aplikace?

Izolace ICYNENE H2Foal Lite se většinou aplikuje do předem připraveného sádrokartonového nebo palubkového roštu, kde izolace až 100 násobně expanduje a vyplňuje každou skulinu konstrukce. Vytvoří se kompaktní neprůvzdušná vrstva, která má extrémně nízkou nasákavost. Nepropustí z vnějšku vzdušnou vlhkost, naopak vnitřní vlhkost může konstrukcí odcházet. Po aplikaci se doporučuje něchat pěnu 2-3 hodiny a až poté zaklápět.

Naši aplikátoři mají při aplikaci oblečený ochranný overal, který chrání jejich oblečení a pokožku před potřísněním pěnou a ochrannou masku, která chrání jejich dýchací cesty a oči.

Po aplikaci se izolace zaklápí, jedná-li se o obytné podkroví či stěny. Může se stát, že aplikace izolace ICYNENE bude trvat den a půl, nebo i více. Vše záleží na ploše, tloušťce izolace, na přístupnosti, na členitosti střechy a na požadavcích zákazníka.

Izolaci ICYNENE H2Foam Lite můžeme aplikovat celoročně, až do teploty -38 °C.

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Kolik stojí zateplení izolací ICYNENE?

Nacenění zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram