Zateplení novostavby v Chotěboři izolací ICYNENE

Aplikace izolace ICYNENE H2FoamLite v obci Chotěboř o výměře 221m2 v tl. 260mm do předem připravené konstrukce pro SDK v systému RIGIPS.

Izolace ICYNENE má vynikající tepelněizolační vlastnosti, díky kterým ušetříte na nákladech za vytápění v zimě a v létě nedochází k přehřívání konstrukce.

Nejčastěji pokládané otázky jsem vám sepsali zde>>> 

Zateplení podkroví v obci Skály u Protivína

Zateplení podkroví izolací H2FoamLite od firmy VIBEIZOL pro rodinného příslušníka našeho dlouholetého a významného partnera pana Kortiše. Aplikátorům velké poděkování jelikož střešní konstrukce byla složitá a náročná pro aplikaci.

Zateplení stěn a stropu chaty Vimperk

Zateplujeme nejrůznější objekty, od těch největších jako jsou haly, průmyslové objekty, tak po ty menší jako jsou dodávky nebo chaty. Jednu takovou jsme zateplovali v obci Vimperk. Aplikace se prováděla na stěny a strop objektu do předem připravené konstrukce.

Zateplení podlahy půdy Libkov

Zateplení podlahy půdy v obci Libkov stříkanou pěnou ICYNENE H2Foam Lite z dílny společnosti Huntsman Building Solutions. Nespornou výhodou této izolace je značná úspora nákladů na vytápění či chlazení v závislosti na ročním období.

Chcete znát více výhod? Zde jsem Vám je všechny sepsali >> 

Zateplení podkroví v Třebíči

Zateplení podkroví v rodinném domu v Třebíči pro našeho významného partnera firmu VESAS. Používáme nejmodernější materiál na trhu, stříkanou pěnovou izolaci ICYNENE H2Foam Solutions od firmy Huntsman Building Solutions. 

Zateplení bungalovu Šebkovice

Zateplení bungalovu v obci Šebkovice nedaleko Třebíče. Jednalo se o aplikaci stříkané izolace ICYNENE H2 Foam Lite pro dlouholetého kamaráda. V této malebné obci máme už 12 realizací a chystáme zde další projekty.

Zateplení fasády objektu v Novém Městě na Moravě


Rok 2021 nám přinesl řadu úžasných projektů. Jedním z nich i je i zateplení fasády při celkové revitalizaci budov v areálu firmy v Novém Městě na Moravě.Strávili jsme zde několik týdnů, během kterých pracovala posádka druhé technologie na 110% a my jsme během té doby zateplili izolací ICYNENE H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions více než 2 000 m2. Jedná se o 1.etapu, další budou následovat příští rok.Stříkaná pěna ICYNENE má opravdu řadu možností využití. Zateplujeme podkroví, střechy, stěny, ale i fasády. Nezaměřujeme se pouze na rodinné domy, ale také na haly a různé zemědělské stavby.

Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice, Jihlava


Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice u Jihlavy. Po nástřiku izolací H2Foam Lite vznikne kompaktní izolační vrstva bez spojů a netěsností, což je nesporná výhoda oproti klasickým skládaným či rolovaným izolacím.ICYNENE® H2FoamLite je objemově a tvarově stálá izolace, která zabraňuje vzniku tepelných mostů v důsledku sesedání. Působíme na Vysočině, Znojemsku a v Jižních Čechách, napište si o konzultaci ZDARMA >> 

Zateplení novostavby ve Studenci, okr. Třebíč

Novostavba v obci Studenec u Náměště nad Oslavou. Zateplení produktem ICYNENE H2FoamLite od společnosti Huntsman Building Solutions (HBS), která poskytuje zákazníkům bezkonkurenční nabídku energeticky úsporných produktů stříkaných pěnových izolací s otevřenými a uzavřenými buňkami jak pro majitele rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí. V součtu mají zmíněné společnosti více jak 150 let historie na trhu a určují tak směr vývoje polyuretanových izolačních materiálů ve světě.

Jak probíhá proces od poptávky po realizaci? Čtěte zde >>

Jaký je rozdíl mezi měkkou a tvrdou pěnou?

V Třebíči 19.8.2021

Na trhu existují dva druhy pěn - měkká pěna a tvrdá pěna. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jaké využití má měkká pěna a jaké tvrdá? Která izolace je vhodná právě pro váš dům? A jak taková izolace funguje?  

Stříkaná izolace od společnosti Huntsman Building Solutions vám může ušetřit až 70% nákladů na vytápění či chlazení při udržení teplotního komfortu u vás doma. Jak ale funguje? 

Měkká pěna s otevřenou buněčnou strukturou funguje jako aktivní sportovní oblečení – například teplá bunda softshell. Zastaví proudění studeného vzduchu, ale zároveň umožní únik vlhkosti. Stejně tak je to s pěnou, která má otevřenou buněčnou strukturu. To znamená, že "Dům dýchá..."

Stříkané izolace s uzavřenou buněčnou strukturou jsou tvrdé a polotvrdé pěny. Naše produkty z tvrdých a polotvrdých pěn jsou ideální pro použití zateplení ve všech oblastech včetně nerovných povrchů a obtížně přístupných tvarů.

Měkká nebo tvrdá pěna?

Měkkou pěnu nejčastěji využíváme při zateplování podkroví, střech, stěn a různých obytných budov. Dokonale přilne na každý povrch a při své aplikaci expanduje až 100 násobně. Díky tomu vyplní každou skulinku konstrukce. Často se také využívá při využití programu "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM". 

Tvrdé pěny mají nejčastěji využití při zateplení výrobních či skladových budov, strojírenských výrobků, izolace dodávek či při zateplení chladírenských boxů. S touto pěnou můžeme také zateplit lodní kontejnery nebo akumulační nádrže. 

Máme za sebou mnoho spokojených zákazníků, podívejte se na některé z našich realizací. Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku přímo na míru. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás. 

realizace