Zateplení novostavby ve Studenci, okr. Třebíč

Novostavba v obci Studenec u Náměště nad Oslavou. Zateplení produktem ICYNENE H2FoamLite od společnosti Huntsman Building Solutions (HBS), která poskytuje zákazníkům bezkonkurenční nabídku energeticky úsporných produktů stříkaných pěnových izolací s otevřenými a uzavřenými buňkami jak pro majitele rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí. V součtu mají zmíněné společnosti více jak 150 let historie na trhu a určují tak směr vývoje polyuretanových izolačních materiálů ve světě.

Jak probíhá proces od poptávky po realizaci? Čtěte zde >>

Zateplení Mahlerova penzionu v Jihlavě

Vibeizol zatepluje v samotném centru Jihlavy krásný Mahlerův penzion izolací ICYNENE H2Foam Lite. Součástí prací bylo odstranění nefunkční izolace, sanace a poté samotná aplikace stříkané pěny Icynene. Izolace se měnila po 13 letech. Na izolaci ICYNENE poskytujeme záruku 25 let na stálost a funkčnost materiálu. V konstrukci je funkční po celou dobu životnosti střešní konstrukce.

Zajímají vás výhody izolace od Huntsman Building Solutions? Čtěte více zde >> 

Využití nadkrokevní izolace

V Třebíči dne 7.10.2021

Nadkrokevní zateplení umožňuje zachovat původní podhled v interiéru. Zároveň při rekonstrukci zateplení u střechy shora lze dosáhnout správně zvoleným materiálem nejvyšších standardů i u nízkoenergetických staveb. 

Způsobů jak zateplit střechu nad krokvemi je celá řada. Skladba konstrukce musí zajistit zateplení nejen v celé ploše, ale musí také řešit zateplení kritických detailů střešního pláště, zejména napojení vzduchotěsných vrstev na štítové i lícové stěny nebo například vyřešení tvaru okapové hrany bez vzniku tepelných mostů.

nadkrokevní-izolace

Při rekonstrukci zateplení střechy shora se ve spolupráci s pokrývači odkrývá střešní plášť, provádí se odstranění stávající izolace, sanace a následně se aplikuje stříkaná izolace ICYNENE v požadované tloušťce.

Výhodou izolace H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions je neprůvzdušnost materiálu. Vzduchotěsnost je přitom základní požadavek na každou stavební konstrukci, která od sebe odděluje vytápěný a nevytápěný prostor.

Díky rekonstrukci zateplení shora izolací H2Foam Lite není nutná demontáž podhledu v interiéru. Zároveň je splněn požadavek na funkční zateplení střešního pláště s nejvyššími tepelně-technickými standardy. Díky tomu si můžete užít teplotní komfort po celý rok.

Výhody izolace

Jaký je rozdíl mezi měkkou a tvrdou pěnou?

V Třebíči 19.8.2021

Na trhu existují dva druhy pěn - měkká pěna a tvrdá pěna. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jaké využití má měkká pěna a jaké tvrdá? Která izolace je vhodná právě pro váš dům? A jak taková izolace funguje?  

Stříkaná izolace od společnosti Huntsman Building Solutions vám může ušetřit až 70% nákladů na vytápění či chlazení při udržení teplotního komfortu u vás doma. Jak ale funguje? 

Měkká pěna s otevřenou buněčnou strukturou funguje jako aktivní sportovní oblečení – například teplá bunda softshell. Zastaví proudění studeného vzduchu, ale zároveň umožní únik vlhkosti. Stejně tak je to s pěnou, která má otevřenou buněčnou strukturu. To znamená, že "Dům dýchá..."

Stříkané izolace s uzavřenou buněčnou strukturou jsou tvrdé a polotvrdé pěny. Naše produkty z tvrdých a polotvrdých pěn jsou ideální pro použití zateplení ve všech oblastech včetně nerovných povrchů a obtížně přístupných tvarů.

Měkká nebo tvrdá pěna?

Měkkou pěnu nejčastěji využíváme při zateplování podkroví, střech, stěn a různých obytných budov. Dokonale přilne na každý povrch a při své aplikaci expanduje až 100 násobně. Díky tomu vyplní každou skulinku konstrukce. Často se také využívá při využití programu "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM". 

Tvrdé pěny mají nejčastěji využití při zateplení výrobních či skladových budov, strojírenských výrobků, izolace dodávek či při zateplení chladírenských boxů. S touto pěnou můžeme také zateplit lodní kontejnery nebo akumulační nádrže. 

Máme za sebou mnoho spokojených zákazníků, podívejte se na některé z našich realizací. Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku přímo na míru. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás. 

realizace

Zateplení rodinného domu v Jindřichově Hradci

I tento krásný a velký rodinný dům v Jindřichově Hradci se pyšní zateplením H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions. To vše s kompletní dodávkou sádrokartonového podhledu od společnosti Rigips naším kamarádem a partnerem Rudou Chyškou. Díky našim partnerům vám můžeme nabídnout také služby v oblastech zednictví, klempířství, tesařství aj.

Zateplení stropu rodinného domu v obci Bory

Zateplení stropu rodinného domu v obci Bory nedaleko Velkého Meziříčí. Vibeizol - Kanadské zateplení nabízí dlouholeté zkušenosti v segmentu tepelných izolací. Uvědomujeme si, že existuje mnoho faktorů, které mají vliv na funkčnost izolace i samotné konstrukce. Jsou to zejména vlhkost, průvzdušnost, celistvost a v neposlední řadě řemeslná zručnost. A právě provedení izolace věnujeme velkou pozornost. Všichni naši aplikátoři musí absolvovat náročný certifikační trénink ve vývojovém centru Icynene. Víme, že kvalitně provedená izolace je tou nejlepší referencí.

Zateplení chaty v Trnavě u Třebíče

Další objekt, který jsme před pár dny zateplovali, je chata v Trnavě nedaleko Třebíče. Zateplení šikmin do hřebene izolací ICYNENE H2FoamLite od společnost HBS.

Díky referencím a kvalitě materiálu byla jasná volba naší firmy Vibeizol s.r.o. při rozhodování a výběru realizační firmy pro investora z Třebíče.

Realizace zateplení novostavby v Březníku

Zateplení novostavby v Březníku (okr. Třebíč) izolací H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions. Se zateplením bungalovu s otevřenou části krovu do hřebene si naši aplikátoři poradili na jedničku.

V těchto jarních dnech jede naše technologie na plné obrátky a my jsme vděční, že je o naše služby zájem. Podívejte se i na další realizace >>