Zateplení podkroví v Třebíči

Zateplení podkroví v rodinném domu v Třebíči pro našeho významného partnera firmu VESAS. Používáme nejmodernější materiál na trhu, stříkanou pěnovou izolaci ICYNENE H2Foam Solutions od firmy Huntsman Building Solutions. 

Zateplení novostavby ve Studenci, okr. Třebíč

Novostavba v obci Studenec u Náměště nad Oslavou. Zateplení produktem ICYNENE H2FoamLite od společnosti Huntsman Building Solutions (HBS), která poskytuje zákazníkům bezkonkurenční nabídku energeticky úsporných produktů stříkaných pěnových izolací s otevřenými a uzavřenými buňkami jak pro majitele rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí. V součtu mají zmíněné společnosti více jak 150 let historie na trhu a určují tak směr vývoje polyuretanových izolačních materiálů ve světě.

Jak probíhá proces od poptávky po realizaci? Čtěte zde >>

Zateplení bungalovu ve Slavičkách

Zateplení bungalovu izolací ICYNENE v obci Slavičky (okr. Třebíč) na difúzní fólii, která zde byla instalována na vazníkový krov s následnou montáží SDK rastru.

V této obci nás čeká ještě několik dalších zakázek. Kvalita izolace a perfektně odvedená práce našich aplikátorů je důkazem toho, že naši práci bereme vážně a děláme ji na 110%

Zateplení stropů novostavby Pocoucov

V lednu jsme realizovali zateplení stropů izolací ICYNENE H2Foam Lite v novostavbě v Pocoucově kousek od Třebíče. Aplikace byla provedena na difúzní folii Dörken, kterou zde včetně sádrokartonové konstrukce připravil náš partner z Jihlavy - Sádrokartony Pokorný. Ceníme si naší spolupráce. 

Zateplení zimní zahrady ve Valči

Zateplení stropu budoucí zimní zahrady izolací ICYNENE H2Foam Lite v obci Valeč, nedaleko Třebíče. Izolace ICYNENE má obsáhlé možnosti využití, dokonale přilne na každý povrch, pěnu můžeme aplikovat až do -38°, což z ní dělá téměř bezkonkurenční produkt. A životnost? Po celou dobu životnosti střešní konstrukce, a to bez změn na vlastnostech.

Více z možností využití na webu >> nebo na telefonu 722 753 886