Zateplení stropu rodinného domu v obci Bory

Zateplení stropu rodinného domu v obci Bory nedaleko Velkého Meziříčí. Vibeizol - Kanadské zateplení nabízí dlouholeté zkušenosti v segmentu tepelných izolací. Uvědomujeme si, že existuje mnoho faktorů, které mají vliv na funkčnost izolace i samotné konstrukce. Jsou to zejména vlhkost, průvzdušnost, celistvost a v neposlední řadě řemeslná zručnost. A právě provedení izolace věnujeme velkou pozornost. Všichni naši aplikátoři musí absolvovat náročný certifikační trénink ve vývojovém centru Icynene. Víme, že kvalitně provedená izolace je tou nejlepší referencí.

Zateplení stropu v obci Křešín

Zateplení stropu rodinného domu v obci Křešín (okr. Pelhřimov) izolací ICYNENE H2Foam Lite. U investora vyhrála kvalita a celistvost materiálu, a také rychlost realizace. Nabízíme vám individuální přístup a řešení na míru >>

Zateplení stropu v Náramči

Zateplení stropu na sádrokartonový podhled připravený naší partnerskou firmou MMRealizace staveb izolací ICYNENE H2Foam Lite v obci Nárameč na Vysočině. Pěna Icynene vytváří kompaktní neprůvzdušnou vrstvu a zabraňuje proudění teplého vzduchu do Vašeho domu a zároveň Váš dům dýchá.

Další realizace ze zateplení stropu naleznete zde >>

Zateplení stropu v Moravském Krumlově

Tepelná izolace ICYNENE jako efektivní a funkční řešení zateplení. Toto zateplení stropu jsme realizovali minulý týden v Moravském Krumlově izolací ICYNENE H2Foam Lite, značkovou lodí společnosti ICYNENE. Skvělé tepelně izolační parametry, servis a záruka 25 let na stálost a funkčnost materiálu. Za naší pěnou si stojíme.

Zavolejte si o konzultaci a cenovou nabídku na telefon pana Berouna 722 753 886