Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice, Jihlava


Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice u Jihlavy. Po nástřiku izolací H2Foam Lite vznikne kompaktní izolační vrstva bez spojů a netěsností, což je nesporná výhoda oproti klasickým skládaným či rolovaným izolacím.ICYNENE® H2FoamLite je objemově a tvarově stálá izolace, která zabraňuje vzniku tepelných mostů v důsledku sesedání. Působíme na Vysočině, Znojemsku a v Jižních Čechách, napište si o konzultaci ZDARMA >> 

Zateplení stropů novostavby Pocoucov

V lednu jsme realizovali zateplení stropů izolací ICYNENE H2Foam Lite v novostavbě v Pocoucově kousek od Třebíče. Aplikace byla provedena na difúzní folii Dörken, kterou zde včetně sádrokartonové konstrukce připravil náš partner z Jihlavy - Sádrokartony Pokorný. Ceníme si naší spolupráce. 

Zateplení stropu bungalovu v Křižanově

Izolace stropu bungalovu chytrým zateplením ICYNENE H2Foam Lite v Křižanově na Vysočině. Izolace ICYNENE neobsahuje škodlivé látky, je vodou nadouvaná a zcela zdravotně nezávadná. V Křižanově jsme pěnu aplikovali do sádrokartonového rastru v tloušťce 26 cm.


Průběh izolace

Proč je dobré izolovat podlahu?

V Třebíči 10.12.2019

Teplotní komfort od nohou, chůze naboso doma.. to má ráda většina lidí. Nikdo netouží  po prochladnutí, rýmě, či bolesti kloubů způsobné chladem. 

Podlaha je nedílnou součástí každého domu či bytu a chceme-li dosáhnout maximální akustické a tepelné pohody je nutné podlahu správně zaizolovat. V opačném případě bude podlahou unikat velké množství tepla a vám tak vznikají náklady na vytápění. 

V domě jsou různá kritická místa, která si zateplení zaslouží. Na podlahy či stropy se často zapomíná - to je však chyba. Podlahou může uniknout až 25 % tepla. Izolace ICYNENE tento únik dokáže eliminovat. 

Právě z toho důvodu je vhodné přistoupit k zateplení podlahy. Lze využít zateplení tvrdou pěnou, která se použije v tom případě, že je zatížená celá skladba konstrukce a její součástí není rošt. Častěji se volí zateplení měkkou pěnou do připraveného roštu. Díky svým tepelněizolačním vlastnostem umí skvěle tlumit zvuk. Navíc díky své celistvosti se netvoří tepelné mosty v konstrukci. 

Tímto způsobem lze izolovat také sklep, či suterén, který je vlhký. Izolace ICYNENE je nenasákavá a vhodná na každý povrch. 

Zateplení stropu pěnou Icynene je často využíváno při dodatečném zateplení starších domů nebo při zateplení stropu bungalovů. Izolaci lze aplikovat shora nebo také na strop ve vašem domě nebo i bytě. Pěna Icynene vytváří kompaktní neprůvzdušnou vrstvu a zabraňuje proudění teplého vzduchu do Vašeho domu a zároveň Váš dům dýchá.