Zateplení podkroví v obci Skály u Protivína

Zateplení podkroví izolací H2FoamLite od firmy VIBEIZOL pro rodinného příslušníka našeho dlouholetého a významného partnera pana Kortiše. Aplikátorům velké poděkování jelikož střešní konstrukce byla složitá a náročná pro aplikaci.

Zateplení podkroví v Třebíči

Zateplení podkroví v rodinném domu v Třebíči pro našeho významného partnera firmu VESAS. Používáme nejmodernější materiál na trhu, stříkanou pěnovou izolaci ICYNENE H2Foam Solutions od firmy Huntsman Building Solutions. 

Zateplení podkroví v Nové Říši

Zateplení velkého podkroví v Nové Říši nedaleko Dačic izolací ICYNENE H2Foam Lite. Na stavbě bylo mnoho složitých detailů a konstrukčních prvků, se kterými si izolace ICYNENE bezkonkurenčně poradila. Díky 100násobné expanzi dokonale vyplní každou skulinu střešní konstrukce, a tím nevznikají tepelné mosty.

Zateplení podkroví Jiřín

Zateplení podkroví v obci Jiřín nedaleko Vyskytné nad Jihlavou izolací ICYNENE H2Foam Lite v tloušťce 24 cm. Plocha zateplení činila 230 m². Tato složitá střešní konstrukce s mnoha detaily byla výzvou pro naše aplikátory, se kterou si ale hravě poradili. V čem tkví výhody izolace ICYNENE? Sepsali jsme vám je na webu >> Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Neváhejte nás kontaktovat.

Zateplení podkroví v Osové Bítýšce

Zateplení podkroví vlajkovou lodí ze stáje stříkaných pěn ICYNENE a to pěnou H2Foam Lite. Tato měkká difúzně otevřená izolace dokonale přilne na každý povrch bez následných tepelných ztrát způsobených tepelnými mosty. V izolaci ICYNENE se neusazují roztoči a jsou skvělou volbou pro alergiky.

Máte otázku? Nejčastěji kladené dotazy jsme sepsali a zodpověděli zde >>

Zateplení podkroví v Bobrůvce

Zateplení podkroví rodinného domu v Bobrůvce na Žďársku izolací ICYNENE H2Foam Lite. Kanadské zateplení je pěna, která vlivem času ani počasí nedegraduje, nesmršťuje se, nesesedá a nemění své vlastnosti. Naším produktem jsme si jistí, proto jako jedni z mála na trhu nabízíme na funkčnost materiálu ICYNENE záruku 25 let.

Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku na zateplení, zašlete nám na sebe svůj kontakt a ozveme se vám, případně kontakt na vás pošleme našim kolegům z vašeho regionu >>

Zateplení podkroví v Osové Bítýšce

Někdy naše působnost přesáhne Vysočinu a vydáme se na aplikaci do jiných krajů. Tentokrát do Jihomoravského kraje do Osové Bítýšky, kde jsme zateplovali podkroví domu izolací ICYNENE H2Foam Lite, vlajkovou lodí společnosti Huntsman Building Solutions.

Podívejte se na nejčastější otázky týkající se izolace ICYNENE >>

Zateplení podkroví ve Svitávce u Lipnice

Zateplení podkroví domu ve Svitávce u Lipnice nad Sázavou kanadským zateplením ICYNENE H2Foam Lite. Na Vysočině se nám daří a my jsme našim zákazníkům vděční, že v nás vložili svou důvěru.
Kde dál jsme zateplovali? Podívejte se na další realizace >>