Jak funguje izolace ICYNENE?

Zajímá vás, jak izolace ICYNENE funguje? Jedná se o nejčastěji pokládanou otázku našich zákazníků. Proto jsme sestavili tohoto průvodce, abychom vám izolaci ICYNENE představili. Pojďme se na to podívat zblízka. Znáte rčení: Nezajímejte se o vzhled, může klamat. ICYNENE je zpočátku v kapalné formě, při aplikaci až 100 násobně expanduje a vyplňuje každý otvor a skulinu v konstrukci.

Jaké jsou výhody izolace ICYNENE v praxi?

Jak funguje izolace ICYNENE

V posledních letech jsme svědky častých změn počasí, tuhých zim, které častěji přechází rovnou do letních teplot. Obzvláště extrémně tuhé zimy jsou zkouškou pro každou izolaci.

Za izolací ICYNENE stojí roky vývoje, statisíce zaizolovaných objektů za více než 32 let působení na trhu. Licencované dealery naleznete po celé republice.

Izolace ICYNENE funguje jako softshellová bunda – chrání před větrem i vodní parou. Zajišťuje, že se tělo (dřevěné trámy) nepotí. Váš dům tak dýchá.

Výhody izolace ICYNENE

Můžu si pěnu aplikovat svépomocí?

Vybavení pro aplikaci stříkané izolace je nákladné. Stříkanou izolaci aplikují proškolení aplikátoři, kteří dokáží ve správném poměru izolaci ICYNENE smíchat, určí správný moment nahřátí izolace a izolaci naaplikují tak, aby byla funkční. Pěnu aplikují v požadované tloušťce rovnoměrně. Aplikace izolace je specializovaná práce, a proto chceme-li, aby byla izolace efektivní a fungovala správně, je třeba přenechat práci odborným firmám.

Jaké problémy mohou vyvstat, pokud by izolaci aplikoval laik nebo neodborná firma? Vyboulení pěny ven, nerovnoměrné rozmístění izolace, drolící se izolace..

Naši aplikátoři zateplí průměrně velký dům během jednoho dne.

Jak funguje izolace ICYNENE

Aplikace izolace ICYNENE

Před začátkem aplikace izolací ICYNENE vyškolení aplikátoři obalí prvky a zakryjí místnost tak, aby nedošlo k potřísnění míst izolací. Poté se oblečou do ochranných overalů a nasadí ochrannou masku, aby chránili své dýchací cesty a oči. Izolace ICYNENE se většinou aplikuje do připravených sádrokartonových nebo palubkových roštů. Jak probíhá samotná aplikace můžete vidět na následujícím videu

KOLIK STOJÍ IZOLACE ICYNENE?