Zateplení novostavby ve Studenci, okr. Třebíč

Novostavba v obci Studenec u Náměště nad Oslavou. Zateplení produktem ICYNENE H2FoamLite od společnosti Huntsman Building Solutions (HBS), která poskytuje zákazníkům bezkonkurenční nabídku energeticky úsporných produktů stříkaných pěnových izolací s otevřenými a uzavřenými buňkami jak pro majitele rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí. V součtu mají zmíněné společnosti více jak 150 let historie na trhu a určují tak směr vývoje polyuretanových izolačních materiálů ve světě.

Jak probíhá proces od poptávky po realizaci? Čtěte zde >>

Realizace zateplení novostavby v Březníku

Zateplení novostavby v Březníku (okr. Třebíč) izolací H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions. Se zateplením bungalovu s otevřenou části krovu do hřebene si naši aplikátoři poradili na jedničku.

V těchto jarních dnech jede naše technologie na plné obrátky a my jsme vděční, že je o naše služby zájem. Podívejte se i na další realizace >> 

Zateplení stropů novostavby Pocoucov

V lednu jsme realizovali zateplení stropů izolací ICYNENE H2Foam Lite v novostavbě v Pocoucově kousek od Třebíče. Aplikace byla provedena na difúzní folii Dörken, kterou zde včetně sádrokartonové konstrukce připravil náš partner z Jihlavy - Sádrokartony Pokorný. Ceníme si naší spolupráce.