Zateplení novostavby v Chotěboři izolací ICYNENE

Aplikace izolace ICYNENE H2FoamLite v obci Chotěboř o výměře 221m2 v tl. 260mm do předem připravené konstrukce pro SDK v systému RIGIPS.

Izolace ICYNENE má vynikající tepelněizolační vlastnosti, díky kterým ušetříte na nákladech za vytápění v zimě a v létě nedochází k přehřívání konstrukce.

Nejčastěji pokládané otázky jsem vám sepsali zde>>> 

Zateplení podkroví v obci Skály u Protivína

Zateplení podkroví izolací H2FoamLite od firmy VIBEIZOL pro rodinného příslušníka našeho dlouholetého a významného partnera pana Kortiše. Aplikátorům velké poděkování jelikož střešní konstrukce byla složitá a náročná pro aplikaci.

Zateplení stěn a stropu chaty Vimperk

Zateplujeme nejrůznější objekty, od těch největších jako jsou haly, průmyslové objekty, tak po ty menší jako jsou dodávky nebo chaty. Jednu takovou jsme zateplovali v obci Vimperk. Aplikace se prováděla na stěny a strop objektu do předem připravené konstrukce.

Nadkrokevní zateplení izolací ICYNENE v obci Plandry

Rozsáhlá rekonstrukce střechy a výměna tepelné izolace za ICYNENE H2FoamLite pro našeho dlouholetého zákazníka a partnera. Celková plocha izolace byla přes 240m2 v tl. 260 mm. Přes extrémní letní teploty se celá realizace povedla a zákazník může plnohodnotně využívat funkční izolaci od naší firmy VIBEIZOL.

Zateplení podlahy půdy Libkov

Zateplení podlahy půdy v obci Libkov stříkanou pěnou ICYNENE H2Foam Lite z dílny společnosti Huntsman Building Solutions. Nespornou výhodou této izolace je značná úspora nákladů na vytápění či chlazení v závislosti na ročním období.

Chcete znát více výhod? Zde jsem Vám je všechny sepsali >> 

Zateplení podkroví v Třebíči

Zateplení podkroví v rodinném domu v Třebíči pro našeho významného partnera firmu VESAS. Používáme nejmodernější materiál na trhu, stříkanou pěnovou izolaci ICYNENE H2Foam Solutions od firmy Huntsman Building Solutions. 

Lze snížit náklady na vytápění a chlazení v jednom aplikačním kroku?

23.2.2022

Ano, lze! Odpoveď jsme přinesli v MF Dnes 18.2.2022 v příloze Technologie. Pokud jste si nestihli noviny koupit, nemusíte zoufat. Článek pro vás máme v digitální podobě. 

Díky izolaci ICYNENE od společnosti Huntsman Building Solutions můžete ušetřit až 56 % nákladů na vytápění či chlazení vaší nemovitosti. 


Zateplení fasády objektu v Novém Městě na Moravě


Rok 2021 nám přinesl řadu úžasných projektů. Jedním z nich i je i zateplení fasády při celkové revitalizaci budov v areálu firmy v Novém Městě na Moravě.Strávili jsme zde několik týdnů, během kterých pracovala posádka druhé technologie na 110% a my jsme během té doby zateplili izolací ICYNENE H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions více než 2 000 m2. Jedná se o 1.etapu, další budou následovat příští rok.Stříkaná pěna ICYNENE má opravdu řadu možností využití. Zateplujeme podkroví, střechy, stěny, ale i fasády. Nezaměřujeme se pouze na rodinné domy, ale také na haly a různé zemědělské stavby.

Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice, Jihlava


Zateplení stropu bungalovu v obci Puklice u Jihlavy. Po nástřiku izolací H2Foam Lite vznikne kompaktní izolační vrstva bez spojů a netěsností, což je nesporná výhoda oproti klasickým skládaným či rolovaným izolacím.ICYNENE® H2FoamLite je objemově a tvarově stálá izolace, která zabraňuje vzniku tepelných mostů v důsledku sesedání. Působíme na Vysočině, Znojemsku a v Jižních Čechách, napište si o konzultaci ZDARMA >> 

Využití nadkrokevní izolace

V Třebíči dne 7.10.2021

Nadkrokevní zateplení umožňuje zachovat původní podhled v interiéru. Zároveň při rekonstrukci zateplení u střechy shora lze dosáhnout správně zvoleným materiálem nejvyšších standardů i u nízkoenergetických staveb. 

Způsobů jak zateplit střechu nad krokvemi je celá řada. Skladba konstrukce musí zajistit zateplení nejen v celé ploše, ale musí také řešit zateplení kritických detailů střešního pláště, zejména napojení vzduchotěsných vrstev na štítové i lícové stěny nebo například vyřešení tvaru okapové hrany bez vzniku tepelných mostů.

nadkrokevní-izolace

Při rekonstrukci zateplení střechy shora se ve spolupráci s pokrývači odkrývá střešní plášť, provádí se odstranění stávající izolace, sanace a následně se aplikuje stříkaná izolace ICYNENE v požadované tloušťce.

Výhodou izolace H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions je neprůvzdušnost materiálu. Vzduchotěsnost je přitom základní požadavek na každou stavební konstrukci, která od sebe odděluje vytápěný a nevytápěný prostor.

Díky rekonstrukci zateplení shora izolací H2Foam Lite není nutná demontáž podhledu v interiéru. Zároveň je splněn požadavek na funkční zateplení střešního pláště s nejvyššími tepelně-technickými standardy. Díky tomu si můžete užít teplotní komfort po celý rok.

Výhody izolace