S izolací ICYNENE pod zdravou střechou

V Třebíči 28.4.2020

Tradiční izolace jsou spojeny s mnoha zdravotními problémy jako jsou respirační onemocnění, podráždění pokožky či jiné nemoci. Ale co víme o zdravotních rizicích ve spojitosti s izolací ICYNENE?

Izolace ICYNENE je skvělá volba právě z důvodu, že se jedná o netoxický, zdravotně nezávadný materiál a nepředstavuje tak hrozbu pro vaše zdraví. Izolace ICYNENE H2Foam Lite je nenasákavá, a díky tomu se v konstrukci netvoří plísně, a tím ani bakterie a alergeny. Izolace ICYNENE je vhodná pro rodiny s astmatiky, pro lidi s jinými respiračními onemocněními, či pro lidi citlivé na různé plísně (zejména děti a starší lidé). Je vědecky dokázáno, že vystavení se plísni může vyvolat řadu nemocí včetně příznaků horních cest dýchacích, kašle a sípání i u zdravých lidí a zánět astmatu.

Výběr správné izolace pro dům je při řešení jedním z nejdůležitějších faktorů a ne vždy by měla v rozhodnutí hrát hlavní roli cena izolace. Izolace by vám měla poskytnout přidanou hodnotu. Díky nízkým nákladům na následné vytápění či chlazení domu šetříte peníze i životní prostředí. Izolace ICYNENE se nepodílí na globálním oteplování.

Jaké jsou další výhody, které izolace ICYNENE přináší?