Zateplení bungalovu v Miroslavských Knínicích

Zateplení bungalovu tepelnou izolací ICYNENE H2Foam Lite v Miroslavských Knínicích, okr. Znojmo. Funkční řešení pro každou stavbu s materiálem s extrémně nízkou nasákavostí a neprůvzdušností, to je kanadské zateplení ICYNENE. Úspora nákladů až 70%

Zavolejte nám pro více informací, jsme tu pro Vás. Kontakt na našeho obchodně-technického manažera pana Berouna 722 753 886

Srovnání tradiční izolace vs. ICYNENE

V Třebíči 4.12.2019

V dnešní době, kdy je na trhu výběr mnoho různých druhů izolací, je velmi těžký výběr vhodného zateplení. Vybrat minerální, foukanou, či stříkanou izolaci? Každá z těchto izolací má své pro i proti. Pojďme si společně říct některé z nich. 

Foukaná izolace není vhodná do šikmých střech. Často vlivem gravitace sesedá a tvoří se tak tepelné mosty. Nelze navíc zkontrolovat, zda je nafoukaná v celé konstrukci a zda rovnoměrně. Často je to volená varianta na zateplení bungalovů. 

Při montáži minerální izolace nelze nikdy zaručit 100 % těsnost materiálů. Mezi jednotlivými vrstvami mohou vznikat tepelné mosty, přes které se může konstrukce přehřívat v létě či ochlazovat v zimě.  Minerální izolace je nasákavá a průvzdušná. Je to naopak nejméně nákladná varianta zateplení a lze ji udělat „svépomocí“. 

Stříkaná izolace je dražší než tradiční formy zateplení. I mezi výrobci stříkaných izolací jsou rozdíly a různí výrobci deklarují různé supervlastnosti. Izolace ICYNENE má všechny své vlastnosti deklarované a navíc poskytují 25 letou záruku na stálost vlastností. Nad tím už se vyplatí přemýšlet. 

Srovnání izolací foukaná, minerální, stříkaná.