Zateplení novostavby v obci Příložany

Zateplení novostavby v obci Příložany izolací ICYNENE H2Foam Lite. Tato izolace funguje jako outdoorové oblečení - umožňuje prostup vzdušné vlhkosti, ale zabraňuje průniku venkovní teploty. Vzhledem k tomu, že izolace ICYNENE perfektně přilne k izolovanému podkladu a vyplní každou skulinku, každý detail, eliminuje tím vznik tepelných mostů. Nedochází tak k tepelným ztrátám v zimním období. Neméně důležitou funkci plní izolace ICYNENE v létě ve vztahu k přehřívání konstrukce. Zde ale vstupuje do hry více faktorů – kromě izolace se jedná o světovou orientaci objektu, použitou krytinu a difúzní folii, počet otvorů, stínění nebo způsob užívání. K velkým přednostem izolace ICYNENE patří její „neprůvzdušnost“, díky které zabraňuje šíření tepla konvekcí „prouděním“.

Zateplení novostavby Ledeč nad Sázavou

Klademe důraz na detail a kvalitní provedení aplikace. Díky své až 100 násobné expanzi vytváří tepelná izolace ICYNENE H2Foam Lite celistvou neprůvzdušnou vrstvu izolace, která vlivem času či změn počasí nedegraduje, nesmršťuje se, nesesedá. Kanadské zateplení je skvělou volbou pro každý objekt, ať už se jedná o novostavbu, bungalov, roubenku, či průmyslový objekt. 


Zavolejte si o cenovou nabídku zdarma

Zateplení novostavby v Březníku

Zateplení novostavby v Březníku na Vysočině izolací ICYNENE H2Foam Lite, jedničkou na trhu stříkaných izolací. Tepelná izolace ICYNENE H2Foam Lite je nadouvaná vodou, neobsahuje zdraví škodlivé látky a dokonale přilne na každý povrch. Má extrémně nízkou nasákavost a je neprůvzdušná a vy si tak užíváte teplotní komfort po celý rok.
Kde všude se dá kanadské zateplení ICYNENE využít? >>