Jak získat nabídku na izolaci ICYNENE?

Zvažujete-li výměnu stávající izolace nebo stavíte-li dům a hledáte vhodnou izolaci, je izolace ICYNENE skvělou volbou. Stává se, že postupem času tradiční formy izolace ztrácí účinnost, degradují, sesedávají, smršťují se a zateplení se stává nefunkční. Výsledkem bývají vyšší účty za vytápění, či chlazení a teplotní ne-komfort uvnitř domu.

Jak získat cenovou nabídku

Jak postupovat od A do Z vám sepíšeme v tomto článku a zodpovíme běžné dotazy a obavy.

Pro nás není žádná otázka špatná nebo hloupá. Vždy se budeme snažit zodpovědět vaše dotazy.

Mnoho našich zákazníků je překvapeno, že izolace ICYNENE má širokou škálu využití, od zateplení střech, podkroví, po zateplení sklepů, dodávek, kontejnerů či dokonce lodí. Zateplujeme komerční budovy, zemědělská stavení i haly.

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotaz se týká ceny. Cena se stanovuje na základě několika kritérií, kdy se zohledňuje především plocha izolovaného místa a tloušťka požadované izolace. Každá stavba má svá specifika, proto se s každým naším zákazníkem setkáváme v místě realizace a cenovou nabídku zpracováváme vždy na míru dané stavby.

Další dotazy se týkají prací spojených s aplikací pěny. Máme partnery z řad tesařů, pokrývačů, sádrokartonářů, zedníků a jsme schopni vám zajistit kompletní dodávku díla.

Je rozdíl v ceně za izolaci při rekonstrukci nebo při výstavbě? Ne, cena se neliší.

Izolujete jen v létě nebo pracujete i v zimě? Izolaci ICYNENE můžeme aplikovat až do -38°C, tudíž pracujeme celoročně.

Naši obchodně-techničtí poradci jsou připraveni zodpovědět každý váš dotaz, nebojte se nás ptát.

Jak získám cenovou nabídku?

Nabídku můžete získat zasláním poptávky u nás na webu přes formulář, ve kterém vyplníte vaše jméno, e-mail, telefonní číslo a PSČ. Do poznámky můžete napsat informace o tom, co potřebujete zateplit nebo váš dotaz. Následně vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který se zeptá na detaily a domluví se s vámi na osobním setkání. Konzultace je nezávazná a zcela zdarma. Pokud nebudete chtít se z jakéhokoliv důvodu s námi setkat, můžeme vám nabídku zpracovat na základě projektové dokumentace. Můžete nám také zavolat a nebo napsat e-mail, kontakty na příslušné osoby naleznete v záložce Kontakty.

Jak získat nabídku na izolaci ICYNENE
Poptávku můžete zaslat i přes web icynene.cz v sekci Kontakt a cenová kalkulace. Vaše poptávka se k nám dostane a následující postup bude stejný.

Jak získat cenovou nabídku


Jak probíhá schůzka s obchodním zástupcem?

Obchodní zástupce za vámi přijede na místo realizace, stavbu s Vámi projde, vyslechne si vaše představy a požadavky. Na základě toho navrhne komplexní řešení na míru a zašle vám cenovou nabídku.

Co mám dělat, když jsem obdržel cenovou nabídku?

Jakmile obdržíte cenovou nabídku a máte ještě nějaké otázky, zavolejte nám a rádi vám je zodpovíme. Poté, pokud se rozhodnete pro izolaci ICYNENE, se můžeme společně domluvit na přibližném nebo pevném termínu realizace. Zateplit průměrně velký dům nám trvá 1 den. Pokud vás naše nabídka nezaujala, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu.

Jak dlouho je cenová nabídka platná? 

Cenová nabídka je platná 60 dní. Pokud dojde ke schválení cenové nabídky, cena platí do realizace, nejdéle však 2 roky ode dne zaslání.

Dealeři České republiky

Společně s našimi partnery působíme po celé České republice. Nejste-li si jistí, který dealer je váš, kontaktujte nás a rádi vás přesměrujeme na našeho partnera ve vašem regionu.

VIBEIZOL - kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Znojemsko

JK IZOLACE - kraj Jihomoravský, Zlínský

IZOPOLKA - Moravskoslezský kraj

KP IZOL - kraj Pardubický, Královehradecký

ICYIZOL - Liberecký kraj, část Středočeského kraje

KS IZOLACE - kraj Ústecký, Karlovarský, část Středočeského kraje

ROFIHAS - Příbramsko, Benešovsko, Písecko, Táborsko, Plzeňsko

Máte-li zájem o cenovou nabídku a jste z Prahy, kontaktujte nás. Rádi vám cenovou nabídku zpracujeme

Cenová nabídka