Zateplení rodinného domu v Jindřichově Hradci

I tento krásný a velký rodinný dům v Jindřichově Hradci se pyšní zateplením H2Foam Lite od společnosti Huntsman Building Solutions. To vše s kompletní dodávkou sádrokartonového podhledu od společnosti Rigips naším kamarádem a partnerem Rudou Chyškou. Díky našim partnerům vám můžeme nabídnout také služby v oblastech zednictví, klempířství, tesařství aj.

Zateplení rodinného domu v Kunžaku

Zateplení podkroví až do hřebene izolací ICYNENE H2Foam Lite jsme realizovali tento týden v Kunžaku. Díky celistvé vrstvě izolace nevznikají tepelné mosty, které by byly příčinou plísní. Izolace ICYNENE časem nesesedá, nedegraduje ani nemění své vlastnosti. Životnost kanadského zateplení je po celou dobu životnosti střešní konstrukce, což je prověřeno desítkami let zkušeností.

Více fotek naleznete na našem facebookovém profilu >>

Zavolejte si o cenovou nabídku, rádi vás uslyšíme 🙂 722 753 886
Jaké využití má izolace ICYNENE? Podívejte se na náš web >>

První 3D tištěný dům PRVOK

Dne 20.9.2020 v Třebíči

Pěnová izolace ICYNENE je hrdým partnerem PRVOKA. Prvního 3D tištěného domu v Česku.

 PRVOK je unikátní dům, který byl vytištěn pomocí technologie 3D tisku betonu. Mění se tak zcela pohled na možnou budoucí výstavbu. Při výrobě PRVOKA byly použity nejmodernější technologie a materiály, které stejně jako PRVOK sám, znamenají budoucnost, kterou se bude stavitelství ubírat.

Ambice změnit pohled na stavebnictví, spojení nových technologií, kvality a designu. To jsou hlavní spojující prvky tohoto projektu, který v našich zemích nemá obdobu.

PRVOK v sobě spojuje  poznatky moderní architektury a stavebnictví, proto i volba použitých materiálů byla především o kvalitě a spolehlivosti.

Pro tepelnou izolaci PRVOKA byla použita pěnová izolace ICYNENE H2FOAM Lite, která mimo své dokonalé tepelně izolační vlastnosti je i ekologická.

Přejeme týmu PRVOKA hodně úspěchů a budeme se těšit na další spolupráci.

Prvok icynene
3D tištěný dům PRVOK
První 3D tištěný dům PRVOK

Převzato z webu icynene.cz