Kolik stojí zateplení izolací ICYNENE?

Stanovit cenu za zateplení domu stříkanou izolací nelze od stolu, protože je třeba zohlednit několik faktorů. Na trhu existuje mnoho tepelných izolací s rozdílnými izolačními vlastnostmi. Už jen tento fakt ztěžuje výběr vhodného produktu k zateplení. Proto je vhodné se poradit s odborníkem.

Kolik stojí zateplení izolací ICYNENE

Izolace ICYNENE se dlouhodobě drží na vrcholu v oblasti stříkaných tepelných izolací. V České republice je několik licencovaných prodejců izolace ICYNENE mezi něž patříme. Proto vám můžeme odpovědět, od jakých faktorů se odvíjí cena za izolaci.

Pojďme si představit jednotlivé položky blíže…

4 klíčové faktory k určení ceny

Typ stříkané izolace

Stříkaná izolace s uzavřenou buněčnou strukturou má větší míru tepelného odporu, je mnohem hustší, ovšem zde platí, že i dražší než izolace s otevřenou buněčnou strukturou. Je vhodnější pro komerční využití. Izolace s otevřenou buněčnou strukturou je výrazně levnější a vhodná pro zateplení obytných nemovitostí.

Plocha zateplení

Dalším klíčovým faktorem k určení ceny je plocha zateplení. Čím větší plocha, tím více izolace vyžaduje. Až 25% tepelných ztrát pozorujeme střechou, proto chceme-li zabránit únikům tepla, je vhodné začít právě izolací střechy.

Přístupnost

Vzhledem k množství nabízených tepelných izolací na trhu je nutné zvážit, že do omezeného prostoru se nehodí všechny druhy izolantů. Při zateplení je nutné, aby se izolace dostala do všech mezer a skulin, což některé druhy tradičních izolací nedokáží tak, aby nedocházelo ke vznikům tepelných mostů. Stříkaná izolace ICYNENE je vynikající volbou při zateplení hůře přístupných míst.

Tloušťka izolace

V dnešní době různých norem záleží při zvolení tloušťky izolace na tom, zda se jedná o novostavbu a nebo dům v rekonstrukci. Zažitá představa o to, že čím více izolace použijeme, tím více izolujeme, je naštěstí překonána. Konzultací s odborným poradcem ICYNENE vždy společně zvolíte správnou tloušťku izolace tak, aby střecha byla funkčně zateplená.

Neméně důležitým faktorem je i výběr společnosti. Není tajemstvím, že ceny různých druhů izolací jsou rozdílné. Je vhodné se zaměřit na reference společnosti, odborné vystupování obchodních zástupců. Ač se cena některých izolantů může zdát na první pohled značně nižší, nemusí být vždy použit kvalitní produkt. Poskytuje společnost záruku? Servis? Měření termokamerou po aplikaci izolace? Naši obchodní zástupci stavby s izolací ICYNENE kontrolují, po čase je měříme termokamerou. Na izolaci ICYNENE poskytujeme záruku 25 let na stálost a funkčnost materiálu. Za naší izolací si stojíme, celosvětově již více než 32 let.

Únik vzduchu = únik peněz

K úniku vzduchu dochází i v případě, že skulinka je menší než 1 mm. Při použití tradičních izolací vznikají mezery, kterými vzduch uniká. Těmito mezerami uniká až 40% tepla, přičemž většina uniká podkrovím. Při aplikaci izolace ICYNENE dochází až ke 100 násobné expanzi, která vylučuje vznik mezer nebo skulin. Vše vám rád vysvětlí naši poradci během bezplatné konzultace.

Kolik tepla uniklo?

Nemáte-li v podkroví žádnou izolaci, nebo máte-li tam nefunkční izolaci, ztrácíte nejen peníze, ale také přicházíte o teplotní komfort. Představte si, že máte oholenou hlavu v zimních měsících, jaký je rozdíl, pokud si nasadíte čepici a nebo pokud čepici nemáte?

Jak funguje izolace ICYNENE

Nenechávejte růst náklady za vytápění či chlazení vaší nemovitosti a izolujte s naší stříkanou pěnou ICYNENE. Ušetříte až 70 % nákladů na vytápění či chlazení.

NACENĚNÍ ZDARMA

Doporučení při výběru izolace